ПОЛІПРЕГНА

Комбінована упаковка 30 желатинових капсул + 30 твердих капсул.
Вітамінно-мінеральний комплекс для жінок у період годування груддю з метою профілактики дефіциту вітамінів, мінералів та поліненасичених жирних кислот у мами після пологів та новонародженого шляхом збагачення грудного молока.
Молоко матері - ідеальне джерело харчових речовин для дітей перших 6 місяців життя. Фізіологічна потреба дітей у вітамінах з народження може бути повністю забезпечена за рахунок виключно грудного молока тільки тоді, коли жінка отримує достатню кількість мікронутрієнтів.
Жири молока - непостійна величина. Жирність молока різна навіть в процесі одного годування та змінюється від часу доби. Але від харчування мами залежить не сама жирність молока, а склад жирів. Особливо це стосується Омега-3 ДГК та ЕПК (докозагексаєнова та ейкозапентаєнова кислоти) та Омега-6 поліненасичених жирів, що не синтезуються в організмі, тому дитина може їх отримати тільки з харчуванням матері.
1 желатинова капсула містить: докозагексаєнова кислота (ДГК) - 200 мг; ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) - 40 мг; вітамін А – 4000 МО; вітамін Д3 - 400 МО; вітамін Е - 30 МО;
1 тверда капсула містить: кальцій - 120 мг; біотин (вітамін В7) - 100 мкг; ніацин (вітамін РР) - 17 мг; фолієва кислота - 400 мкг; пантотенова кислота (вітамін В5) - 10 мг; вітамін В1 - 1,7 мг; вітамін В2 - 1,6 мг; вітамін С - 60 мг; цинк - 15 мг; вітамін В12 - 2,0 мкг; залізо - 20 мг; вітамін В6 - 2,0 мг; селен – 35 мкг; лютеїн – 250 мкг; йод - 150 мкг.

Властивості вітамінів та мінералів:
Поліненасичені жирні кислоти Омега-3 (ДГК та ЕПК) необхідні для здорового розвитку мозку, пізнавальних і розумових функцій, зору дитини.
Вітамін С та цинк сприяють підтримці імунітету.
Вітаміни групи В приймають участь в природньому утворенні енергії в організмі.
Вітамін Д сприяє засвоєнню кальцію, необхідного для здорового розвитку кісткової системи дитини.
Йод необхідний для нормального функціонування щитоподібної залози, сприяє формуванню інтелекту дитини.
Залізо забезпечує нормальний обмін речовин матері та дитини.
Вітамін А та лютеїн забезпечують процеси зору.
Вітамін Е та селен покращують споживання тканинами кисню, мають імуномоделюючий ефект.
Кальцій відповідає за формування скелету, регулює обмінні процеси.

Рекомендації щодо застосування: може бути рекомендований лікарем для жінок у період годування груддю з метою профілактики дефіциту вітамінів, мінералів та поліненасичених жирних кислот у мами після пологів та новонародженого через збагачення грудного молока.

Спосіб застосування та дози: вживати перорально по 1 желатиновій капсулі та 1 твердій капсулі на добу після прийому їжі, запиваючи невеликою кількістю води. Курс і термін вживання визначає лікар індивідуально. Не слід перевищувати рекомендовану дозу.

Взаємодія з іншими речовинами: при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря.
Протипоказання: підвищена чутливість до компонентів продукту.
Не є лікарським засобом. Без ГМО.
Умови зберігання: зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 15 °C дo 25 °C.