ОМЕГАДЕТРИН


капсули «твіст-оф» для перорального застосування у немовлят

1 «твіст-оф» капсула містить: 10 мкг (400 МО) вітаміну Д3 і 100 мг докозагексаєнової кислоти (DHA Оmega-3) з морських водоростей.

Для поповнення дефіциту вітаміну Д3 та ДГК Омега-3 у дітей від народження.

Вітамін Д3 відповідає за регуляцію метаболізму кальцію та фосфору, що сприяє нормальному формуванню і росту зубів та кісток. Вітамін Д3 також впливає на обмін речовин (синтез ліпідів, білків, ферментів, гормонів), регулює функції органів та систем (серцево-судинної системи, печінки, нирок, підшлункової залози, шлунково-кишкового тракту), приймає, участь у функціонуванні імунної системи, недостатність його призводить до збільшення захворюваності на грип та ГРВІ. Частина необхідної дози вітаміну Д3 природнім способом утворюється у шкірі під впливом сонячного світла і у невеликих кількостях надходить в організм з харчуванням, проте, такого поповнення недостатньо, зважаючи на обмежений вплив сонячного світла. Недостатність вітаміну Д3 в період швидкого росту дитини призводить до рахіту, порушує нормальний ріст зубів.

Докозагексаєнова кислота (ДГК) являє собою поліненасичену жирну кислоту, яка є ключовою для росту і розвитку людини на всіх етапах життя. Вона незамінна і надходить тільки з продуктами харчування, не синтезуючись самостійно в організмі людини. ДГК міститься в морській рибі та морепродуктах, проте майже всі вони вирощені в штучних умовах з використанням штучних кормів і часто навіть не містять Омега-3. Тому доцільно добувати ДГК олію з морських водоростей – найчистішого джерела Омега-3 жирних поліненасичених кислот, виготовлену за спеціальною технологією, яка не має специфічного запаху риби.

В організмі більша частина ДГК накопичується в оболонках чоловічих статевих клітин, клітинах головного мозку і сітківці очей, що напряму впливає на їхню функціональну активність. Саме завдяки наявності в них ДГК клітини ока і нервової системи мають еластичні та проникні стінки, легко пропускають зорові й нервові імпульси. А від цього напряму залежить розвиток зору, пам’яті та розумової активності новонародженого.


Рекомендації щодо застосування: може бути рекомендований лікарем новонародженим з перших днів життя для:

профілактики рахіту;

нормального розвитку кісток, зубів, головного мозку та зору;

правильного функціонування органів та систем, зокрема імунної та нервової;

покращення пам’яті та розумових здібностей.


Спосіб застосування та дози:

ОМЕГАДЕТРИН призначений для перорального застосування дітям від народження.


ОМЕГАДЕТРИН призначається лікарем за наступною схемою:

від народження до 1 року - 1 капсула 1 раз на добу;

з 1 року до 3-х років – по 1 капсулі двічі на день.

У випадку зригування дитиною протягом години після прийому, дозу слід повторити.


Протипоказання: підвищена чутливість до будь-якого з компонентів.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.